Доступність посилання

ТОП новини
11 Грудень 2018, Київ 05:39

Президент пропонує замінити промислову вирубку лісів санітарною


Президент України доручив компетентним органам протягом місяця вивчити питання відмови від промислової вирубки лісу.

Виступаючи на позачерговому засіданні Ради національної безпеки і оборони України, Віктор Ющенко наголосив, що на сьогодні лісові території знаходяться під контролем різних відомств.

Тому Президент закликав проаналізувати чи потрібні усім відомствам ліси, передати їх у компетенцію природоохоронних структур і розглянути можливість створення заповідників та національних парків.

Віктор Ющенко наголосив на необхідності активної роботи районних прокурорів з екологічних питань та правоохоронних органів з протидії знищенню лісів та покаранню винних.

Наразі загальна площа земель лісового фонду України становить майже 11 мільйонів гектарів, з них лісом вкрито 9,5 млн. га, що становить лише менше 16% від усієї площі України.

Саме тотальну вирубку карпатських та прикарпатських лісів експерти назвали однією з головних причин катастрофічних наслідків повені у західних областях.

На засідання РНБО розглядається стан робіт з подолання наслідків стихійного лиха, в першу чергу – відбудови жилотлових будинків.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG