Доступність посилання

ТОП новини

«Біблія для сімейного читання»: уперше в Україні


Київ – Ідея ілюструвати біблійні сюжети шедеврами живопису не є новою, принаймні, серед європейців подібні видання користуються популярністю уже понад два століття. В Україні ж таке видання – «Біблія для сімейного читання» – щойно вийшло з друку.

Сто тридцять сюжетів з історії Старого і Нового заповітів викладені в окремих главах, кожному сюжетові відповідає одна картинка. Здійснюючи вибір творів світового мистецтва для ілюстрації біблійних сюжетів, автори візуальної концепції книги Ірина Білаш та Ярослава Хоменко відбирали такі твори, які визнані мистецтвознавцями як світові шедеври. Це мистецькі зразки різних історичних періодів і мистецьких шкіл — це книжкові мініатюри і графіка, кругла скульптура та рельєф.

«Ми її задумували як такий унікальний проект, в якому і візуальне, і текстове будуть у рівновазі», – каже шеф-редактор видавництва «Грані Т» Діана Клочко.

Діана Клочко пояснює: упорядники книги прагнули вибрати такі твори, в яких найбільш повно та яскраво відбився сюжет, який ілюстрація супроводжує. Також видавцям здалося важливим підкреслити надконфесійне значення Святого Письма – тож у книзі присутні репродукції творів митців, котрі належали до різних християнських конфесій, а також взірці давнього єврейського мистецтва.

(Київ – Прага)

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG