Доступність посилання

ТОП новини

Ющенко: вторгнення Росії в Грузію – безпідставне


В інтерв'ю англійському виданню The Times Президент України Віктор Ющенко сказав: «Уперше в Європі з часів «холодної війни» іноземна армія вторгається на територію незалежної держави без яких-небудь прийнятих світовою громадськістю підстав».

Президент заявив, що Україні не можна було зберігати нейтральну позицію, оскільки це могло б призвести до небезпечних наслідків для громадян і країни в цілому.

«Якби ми були двоїсті в цьому (оцінка подій у Грузії), це стало б мовчазним схваленням загрози нашій країні й нашим громадянам», – зазначив Віктор Ющенко.

Він також висловив упевненість, що Україна не повинна займати нейтральну позицію, тому що це може викликати небезпеку для країни.

«Я хочу нагадати всім політичним силам у нашій країні, які кричать про можливий нейтральний статус України, що нейтралітет може обернутися дуже великою ціною», – сказав Ющенко.

Президент знову висловив упевненість, що Україна має зближатися з НАТО, а також наголосив, що це є єдиним шляхом захисту національної безпеки й незалежності.

Крім того, Віктор Ющенко знову заявив про необхідність збільшення видатків державного бюджету на потреби армії.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG