Доступність посилання

ТОП новини

Студентам львівських вузів допомагає мапа


Львів – У Львові студенти - старшокурсники виготовили для молодших колег «Карту для студента». На думку ініціаторів, мапа допоможе першокурсникам краще орієнтуватись у новому для них місті, знайти усі потрібні студентові об’єкти.

Що найважливіше для студента першокурсника у перші місяці навчання? Не спізнюватись на заняття, а відтак знати адреси усіх навчальних корпусів і як до них добратись громадським транспортом. Тому ініціатори проекту, студентський рух «Студент за студента», виготовив карту для спудеїв найбільших львівських університетів, імені Івана Франка, Львівської політехніки і медичного університету. На мапі позначені усі навчальні приміщення, вказані адреси і можна легко зорієнтуватись як доїхати з одного корпусу в інший. А ще карта допоможе знайти гуртожиток, бібліотеки, поліклініку і, навіть, відділ міліції.

Голова студентського руху Назар Драла зазначив, що картою полегшується життя абітурієнтам, першокурсникам у перші місяці навчання. Отримати мапу вони можуть у профкомі, а ще карти наклеюють у громадському транспорті. Та, попри важливі для студента об’єкти для навчання, їхні старші колеги нанесли на мапу адреси інтернет- кафе, закладів швидкого харчування, адреси молодіжних крамниць.

Студенти працюють переважно у сфері послуг

Власне сфера послуг у Львові нині найбільше й потребує студентської робочої сили. Зазначив студент Тарас Назарук, який обійшов більше півсотні львівських підприємств і чимало бізнесменів говорили, що охоче приймуть на роботу студентів. «Якщо студент активний, має ідеї, він швидко собі знайде роботу і може рости у кар’єрі», – каже Тарас.

Працевлаштуватись студенти можуть у львівські супермаркети, кав’ярні, готелі, а також на будову. Чимало молодих людей, які добре себе рекомендують на тій чи іншій фірмі, після завершення навчання отримують пропозицію на кращу посаду.

Уже наступного року студентський рух виготовить мапу для спудеїв більшості львівських вузів і ще планує видавати загальноміську газету, у якій інформуватимуть про новини студентського життя Львова і подаватимуть повідомлення щодо працевлаштування.

(Львів – Київ – Прага)
  • Зображення 16x9

    Галина Терещук

    В ефірі Радіо Свобода – з 2000 року. Закінчила факультет журналістики Львівського національного університету імені Франка. Маю досвід роботи на телебаченні і в газеті.

ФОТО ТА ВІДЕО

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG