Доступність посилання

ТОП новини

Кислинський звинувачує Тимошенко в реалізації російського сценарію


Заступник керівника Секретаріату Президента Андрій Кислинський звинувачує Прем’єр-міністра Юлію Тимошенко в реалізації російського сценарію політичної кризи в Україні.

Про це сказано в повідомленні прес-служби Президента.

За словами Кислинського, небажання Тимошенко прислухатися до вимог Глави держави свідчить про неукраїнське походження сценарію української кризи.

«Очевидно, що можлива підтримка з боку Росії на майбутніх президентських виборах для Юлії Тимошенко важить більше, ніж захист національних інтересів власної держави», – зазначає Кислинський.

Він каже, що відсутність адекватної реакції на останні події, зокрема, на ультиматум Президента Віктора Ющенка, породжена психологічною кризою.

«Створюється враження, що Прем’єр-міністр Тимошенко переживає психологічну кризу, пов’язану з невідповідністю власних амбіцій і національних інтересів України», – заявив Кислинський.

Він зауважив, що Тимошенко так і не озвучила серйозної позиції на вимоги Ющенка.

«Школярські жарти на сторонні теми, якими глава уряду «веселить» країну, при всій повазі до неї, важко назвати позицією серйозного політика», – зазначив Кислинський.

Він також наголошує, що закони, за які проголосували фракції Блоку Юлії Тимошенко, Партії регіонів і Комуністичної партії у Верховній Раді, порушують баланс системи влади в країні і є антидержавними.
XS
SM
MD
LG