Доступність посилання

ТОП новини
11 Грудень 2018, Київ 10:38

У Закарпатті відкривається міжнародна виставка-ярмарок «Тур’євроцентр-Закарпаття 2008»


Ужгород – Сьогодні в Ужгороді відкривається вже традиційна триденна міжнародна виставка-ярмарок «Тур’євроцентр-Закарпаття 2008». Це один із найбільших подібних заходів в Україні. У Закарпатті ж виставку проводять сьомий рік поспіль і щоразу вона збирає все більше коло учасників, останніми роками – навіть із країн так званого «ближнього зарубіжжя». Цього року, обіцяють оператори, презентуватимуться унікальні нові туристичні маршрути.

Мета такої виставки-ярмарку – сприяти підвищенню туристичної привабливості Закарпаття, активному просуванню місцевих туристичних і курортних послуг на внутрішньому та міжнародному ринках. І, до речі, міжнародні ринки таки цікавляться як Україною загалом, так і Закарпаттям особливо, і прикладом цього є вже те, що колись ця виставка була лише регіональною, а вже кілька років має статус міжнародної.

Із кожним роком все більше учасників приїжджає на «Тур’євроцентр-Закарпаття» – цього року, приміром, обіцяють бути представники із Росії, Польщі, Румунії, Словаччини, Чехії, Угорщини, Сербії, Хорватії та низки інших країн. Дуже цікавиться останнім часом туристичним потенціалом саме Закарпатської області Білорусь.

Учасники виставки-ярмарку мають можливість не лише ознайомитися з пропозиціями на зимовий період щодо відпочинку та оздоровлення в Карпатському регіоні, сусідніх європейських державах: Угорщині, Словаччині, Румунії, Польщі, але й налагодити контакти з майбутніми партнерами, укласти угоди про співпрацю. Саме результатом цієї виставки вже кілька років є такі угоди, і є зростання кількості туристичного потоку. За останніми даними, якщо торік потік туристів порівняно з попереднім роком в Україну зріс на 10 відсотків, то у Закарпаття – майже на 30.

Під час попередніх виставок неодноразово не лише туроператори, а й звичайні відвідувачі купували путівки, і, зазвичай, вдається придбати їх із певними знижками.

Виставка також презентує не лише туроператорів, а й супутні товари: спортивне спорядження, речі для організації відпочинку й туризму, а також банківські, страхові, транспортні послуги.

Закарпаття презентуватиме нові туристичні родзинки

Третій рік поспіль в Карпатах малосніжна зима, туроператори України, Словаччини, Угорщини зазнають збитків. Тому в Закарпатті придумали кілька нових способів, як привабити туриста. Нещодавно, приміром, у Закарпатті презентували «Туристичний винний шлях», який розробив Регіональний туристично-інформаційний центр Закарпаття спільно з управлінням з питань європейської інтеграції, туризму і курортів Закарпатської ОДА.

Сьогодні ж відбудеться презентація «Гастрономічного туристичного шляху». Він представлятиме традиційні страви Закарпаття, кухню національних меншин і заклади, які їх найкраще готують. Туристи зможуть не тільки скуштувати, а й навчитися готувати. Приміром, словаки подаватимуть гостям шляху гомбовці та кнедлі, німці – свинячу голову, тушковану в капусті, угорці – лечо та солодкі молочні супи.

До початку наступного року вже здійснюватимуть також і екскурсії «Військовим туристичним шляхом». Вони знайомитимуть із 6-ма оборонними лініями, котрі проходили територією області.

(Ужгород – Київ – Прага)

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG