Доступність посилання

ТОП новини
07 червня 2020, Київ 05:56

Тимошенко перемогла б, якби вибори президента відбулися зараз


Перемогу Юлії Тимошенко на президентських виборах, якби вони проходили найближчим часом, прогнозує більшість українців, яких опитав Київський міжнародний інститут соціології.

У перемозі Тимошенко впевнені 34,1% опитаних українців, у перемогу лідера Партії регіонів Віктора Януковича вірять 25,6% респондентів, Вікторові Ющенку дають шанс лише 6% опитаних, повідомляє газета «Дзеркало тижня».

На питання про те, чи варто чинному президентові балотуватися на другий термін у майбутніх президентських виборах, 72,5% учасників опитування відповіли, що не варто, 16,2% – варто, а 11,3% не змогли дати відповідь.

Більша частина респондентів у другому турі президентських виборів проголосувала б за Тимошенко. Її найближчий суперник, Янукович, може перемогти тільки в тому випадку, якщо він вийде в другий тур разом із Ющенком.

Якби в другий тур виборів вийшли Ющенко і Тимошенко, голоси розподілилися б таким чином: 12,1% на користь Ющенка, і 34,6% – на користь Тимошенко. Проти обох кандидатів проголосували б 33% опитаних, не пішли б на вибори 11,6%, не визначились із відповіддю – 8,7% респондентів.

Вибираючи між кандидатурами Тимошенко і Януковича, українці віддали б перевагу Тимошенко (34,9%). За Януковича проголосували б 32,6% опитаних. Проти обох претендентів голосували б 16% респондентів. Не захотіли б піти на вибори 8,8%, не змогли визначитися з відповіддю – 7,1%.

Опитування проводив Київський міжнародний інститут соціології з 1 по 7 вересня 2008 року в усіх регіонах України за вибіркою обсягом 2036 респондентів. Стратегічна похибка вибірки не перевищує 3,3%.

ІНШЕ З МЕРЕЖІ

XS
SM
MD
LG