Доступність посилання

ТОП новини

Литвин погодився увійти до коаліції з БЮТ і НУНС, заявляє Яворівський


Лідер фракції блоку свого імені Володимир Литвин погодився сформувати коаліцію більшості разом із фракціями Блоку Юлії Тимошенко і «Наша Україна – Народна самооборона» у Верховній Раді, заявив на прес-конференції в Києві народний депутат із БЮТ.

«Створення нової коаліції на базі Блоку Юлії Тимошенко, на базі Блоку Володимира Литвина, і, звичайно, НУНС – це той розумний, спокійний, нормальний вихід, який може отримати українське суспільство», – сказав Володимир Яворівський.

За його словами, «сама Юлія Тимошенко погодилася на такий варіант».

Від імені представників інтелігенції Володимир Яворівський звернувся до Президента Віктора Ющенка та НУНС, а також до депутатів БЮТ із закликом підтримати такий варіант «збереження» демократичної коаліції.

«Ми вдячні за це Володимирові Литвину. Ми звернулися і звертаємося зараз до Блоку Юлії Тимошенко скористатися цим прекрасним шансом, який сама доля дарує Україні. Ми звертаємося і до Президента, як гаранта Конституції, скористатися цим шансом. Просто історія нам може іншого шансу вже не надати», – наголосив Володимир Яворівський.

Він зазначив, що такий формат коаліції – це вже не мінімальна більшість, а з запасом, і це принесе Україні стабільність, розвиток.

Інший учасниц прес-конференції, колишній дисидент Богдан Горинь заявив, що, коли формувалася коаліція після дострокових виборів 2007 року, БЮТ і НУНС несправедливо обійшли увагою Блок Литвина.

Володимир Яворівський сказав, що нещодавно представники інтелігенції надіслали телеграму, в якій просять Президента Віктора Ющенка зустрітися з ними й обговорити ситуацію, щоб скористатися можливістю створити нову демократичну коаліцію. Проте поки що відповіді не надійшло. Можливо, голова держави не знає про телеграму, зробив припущення Яворівський.

Про необхідність скористатися шансом збереження демократичних цінностей і європейського вибору заявив і почесний голова Республіканської партії України Левко Лук’яненко.
XS
SM
MD
LG