Доступність посилання

ТОП новини

Президент Грузії закликає прискорити вступ його країни до НАТО


Про це Міхеїл Саакашвілі заявив на зустрічі з генеральним секретарем Північноатлантичного союзу Яапом де Гоопом Схеффером у Тбілісі, де перебуває делегація Ради НАТО.

Тбілісі сподівається, що представники НАТО оцінять, як Грузія готується до вступу в Північноатлантичний союз.

«Незважаючи на складне становище, ми очікуємо, що Грузія буде неухильно просуватися шляхом демократії і реформ. Дотримання цих фундаментальних цінностей є ключовим для Грузії та її євроатлантичної інтеграції», – заявив зі свого боку керівник НАТО.

Але при цьому Яап де Гооп Схеффер уник згадки про те, чи отримає Грузія План дій для членства в НАТО на засіданні міністрів закордонних справ країн-членів Північноатлантичного союзу в грудні.

Засідання Ради НАТО у Тбілісі спланували ще до серпневого збройного конфлікту між Росією і Грузією. Тепер до нього додасться ще й засідання щойно створеної Комісії Грузія – НАТО.

У той час як урядовці НАТО приїхали до Тбілісі, міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров відвідує сепаратистські регіони Грузії, що їх Москва визнала за окремі країни. Сьогодні Лавров прибув до Південної Осетії, щоб обговорити відкриття російського посольства у Цхінвалі. А вчора російський дипломат їздив на переговори до Абхазії.
XS
SM
MD
LG