Доступність посилання

ТОП новини

Тимошенко обіцяє не допустити загострення в Криму і знову критикує Ющенка


Прем’єр-міністр України під час спільної прес-конференції з колегою з Польщі Дональдом Туском заявила, що зробить усе, щоб ситуація в Криму не загострилася в контексті російсько-грузинського конфлікту.

«Я як керівник уряду, і весь уряд, – ми не дамо жодних підстав своїми діями щодо будь-якого загострення ситуації в Криму, в тому числі і того, що стосується ситуації з Чорноморським флотом», – сказала Юлія Тимошенко.

Водночас вона повторила свою думку, що «вихід команди Президента з коаліції в односторонньому порядку значно ускладнить проходження Україною шляху євроінтеграції».

На питання, коли буде укладено довгостроковий газовий контракт із Росією, Тимошенко не змогла відповісти. «Ще попрацюємо», – сказала лише вона.

Керівник українського уряду також вважає, що політична нестабільність сповільнює переговори з Росією щодо поставок природного газу.

При цьому прем’єр додала, що уряд працює над цим питанням, і висловила надію, що між Україною й Росією буде підписано довгострокову угоду щодо поставок газу, яка буде вигідна обом сторонам.

Днями в Секретаріаті Президента відсутність домовленостей із Росією про ціну на газ напередодні опалювального сезону назвали серед прорахунків Юлії Тимошенко й її уряду, що від них вона, мовляв, намагається відвернути увагу, звинувачуючи Віктора Ющенка в майбутньому погіршенні українсько-російських відносин.

У серпні Україна й Росія домовилися до жовтня сформувати зведений аналіз міжурядових угод з поставок природного газу, а також підготувати пропозиції щодо головних принципів, які забезпечать довгострокове прогнозоване й двостороннє співробітництво в газовій галузі.
XS
SM
MD
LG