Доступність посилання

ТОП новини

Тимошенко планує візит до Москви для виконання доручень Ющенка


Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко називає «смішними» заяви про те, що її візит до Москви пов'язаний із необхідністю відзвітувати перед Росією про політичну ситуацію в Україні.

Про це Ю. Тимошенко заявила сьогодні на прес-конференції в Кабінеті міністрів.

«Для мене дуже дивно, коли впродовж однієї години Президент проголошує два гасла: перше – «Геть руки Кремля!», а другий – «Даєш дешевий газ». Тому я ще раз хочу засвідчити доручення, в тому числі й Президента, і власне необхідність України підписати всі угоди на поставку газу до України», – сказала Прем’єр.

Вона повідомила, що має намір здійснити візит до Москви для підписання контрактів відразу після того, як НАК «Нафтогаз України» і російське ВАТ «Газпром» напрацюють усі проекти угод. «Я обов'язково поїду до Росії, щоб їх для України підписати», – підкреслила вона.

«Не потрібно Секретаріату Президента займатися провокаціями й говорити, що хтось кудись їздить для звітів. Просто це все дуже смішно звучить: по-дитячому, дилетантськи й абсолютно не відповідає статусу політиків, які сьогодні очолюють державу», – додала Ю. Тимошенко.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG