Доступність посилання

ТОП новини

Хто впливає на заяви Арсенія Яценюка? Чи варто довіряти будівельникам? (Огляд преси)


Київ – Заяви невідставленого спікера парламенту Арсенія Яценюка про те, що в результаті розвалу коаліції уряд повинен подати у відставку, є механізмом у стратегії тиску Секретаріату Президента на Кабінет Міністрів України – про це заявляє експерт «Газети по-українськи». Він вважає, що подібні заяви Яценюка серйозно дискредитують ретельно сформований імідж лідера третьої сили, що зароджується в Україні. Стаття називається «Секретаріат Ющенка використовує Яценюка».

«Передплатні тиражі українських газет стрімко падають», – цитує голову Спілки журналістів Ігоря Лубченка газета «Факти». Причина – чималі тарифи «Укрпошти». Крім того, відомство хоче ще збільшити ціни за свої послуги на 44 відсотки. Докладніше про тертя між журналістами та «Укрпоштою» розповідається в статті «Ігор Лубченко: «До чого прагнемо – до поліпшення матеріального становища «Укрпошти» чи до знищення інформаційного простору країни?».

Будь-який, навіть великий забудовник в Україні ніколи не здає будинки вчасно, стверджує «Газета 24». Забудовники переносять термін на квартал, потім ще на два… Чи будуть насправді добудовані будинки? За відповіддю журналісти видання звернулися до експертів. Інформацію почули невтішну: у 15 будівельних компаній в Україні настільки серйозні фінансові проблеми, що вони не розплатяться зі своїми боргами до кінця цього року. Причина проста: нові квартири за власні заощадження зараз майже ніхто не купує, а банки тепер дають менше кредитів. Стаття називається «Будівельники можуть обдурити».

Не вельми втішну інформацію з ринку інвестицій друкує і газета «Діло». Видання пише, що з ринку колективного інвестування масово втікають вкладники – за перші 8 місяців 2008 року активи відкритих інвестфондів зменшились на 166 мільйонів гривень. Про причини розповідається в статті «Заплатити інвесторові».

Чи знаєте ви, що за кожною дитячою хворобою криється першопричина в духовному плані? Якщо, наприклад, ви надто суворо будете ставитися до свого чада, то дитині гарантовані часті ангіни, отити, гайморити. Кожна подія довкола нас впливає на здоров’я. Образа на дошкульні слова батька чи матері, на які не можна відповісти чи які важко чути, відкладається блоком негативної інформації на відповідному органі – про такий взаємозв’язок пише газета «Голос України».

(Київ – Прага)
  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG