Доступність посилання

ТОП новини
17 Грудень 2018, Київ 17:46

ВО «Свобода»: групу у Сімферополі щодо референдуму про статус Криму створено


Прес-служба Кримської організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода» повідомила, що установчі збори ініціативної групи для підготовки проведення всеукраїнського референдуму щодо зміни автономного статусу Республіки Крим на обласний та скасування спеціального статусу міста Севастополя і внесення відповідних змін до Конституції і законів України відбулися у Сімферополі.

За цим повідомленням, у роботі зборів взяли участь 212 учасників – громадян України, що мешкають на території Автономної Республіки Крим. Було обрано ініціативну групу та підготовлено необхідні документи для подання до Сімферопольської міської ради відповідно до Закону України про Всеукраїнський референдум.

Напередодні, у неділю, надійшло повідомлення, що представники кримських організацій Комуністичної партії України, Прогресивної соціалістичної партії, Соціалістичної партії України, Російської громади Криму та «Русского блоку» зірвали спробу провести засідання ініціативної групи з організації і проведення референдуму.

Близько двох сотень осіб у першій половині дня перекрили вхід до Будинку офіцерів у Сімферополі, де мали пройти збори, ініційовані Всеукраїнським об’єднанням «Свобода». Правоохоронці розділили обидві сторони, але дрібні зіткнення між лівими і правими усе ж періодично виникали.

Представники Кримського рескому Компартії України заявили, що їм вдалося зірвати проведення зборів з ліквідації автономного статусу Криму і примусити ініціаторів цього заходу покинути Сімферополь.

Комуністи також закликали Президента і Генеральну прокуратуру України «припинити всі подібні провокації з руйнування автономії». «У випадку бездіяльності властей їхнє мовчання розцінюватиметься як пособництво у справі з підриву ситуації в Криму», – заявив 1-й секретар Кримського рескому КПУ Леонід Грач.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG