Політика і сцена. Як часто вони стоять поруч, зазначає газета «Сегодня». Адже перед виборами рідко який артист є далеким від політики, а самі політики сьогодні зірки усіх ток-шоу. Однак, щоб політик назавжди пішов в артисти такого газетярі не пригадують. Радше навпаки, чимало артистів намагалися стати політиками. Серед відомих прізвищ С.Ротару, О.Сумська, С.Вакарчук та інші. Однак жодній із зірок кіно та шоу-бізнесу так і не вдалося стати зіркою в політиці. Чому? Про це розмірковується в статті «Пішли сяяти в політику».
«Фабрику українського кінематографа зруйновано», - стверджує в «Газеті по-українськи» кінорежисер Анатолій Матешко. Він переконаний, що більшість його колег з кіностудії ім.Довженка витають у хмарах і живуть минулим. Нині українському кіно не вистачає самооцінки. Робиться щось відірване від сучасного життя. А ще немає ідеології. А кіно — це завжди ідеологія, переконаний митець.
Газета «Діло» пише, що кількість українських Інтернет-користувачів у 3-5 разів менша, аніж у Європі та США. Хоча експерти переконують, що вже незабаром проникнення українців у всесвітнє павутиння зрівняється з європейським. Упродовж останнього року Інтернет-аудиторія в Україні збільшується в середньому на 10-20% в місяць. Але найголовніше, зазначають газетярі, те, що Інтернет остаточно позбувається статусу дивовижі і перетворюється в ефективний інструмент для бізнесу, спілкування та відпочинку.
Цього року українські виноградники отримають непоганий урожай, проте навряд чи зможуть добре заробити на ньому. Злий жарт з лицарями лози зіграв вступ у СОТ. Одним із зобов'язань, узятих Україною, стало спрощення умов роботи заморським постачальникам плодів. Галузеві експерти переконані, пише «Ділова столиця», що після зниження мита на імпортні виноматеріали в країну піде потік сировини, конкурувати з якою продукт українських господарств не зможе ні за ціною, ні за якістю. Про це наголошується в статті «Не вистачає цукристості».
(Київ – Прага)