Доступність посилання

ТОП новини
16 Грудень 2018, Київ 13:18

У прем’єра стверджують, що Президент відібрав її літак для польоту в Москву


Мета полягала в тому, щоб «свідомо зірвати переговори» Юлії Тимошенко в Росії про постачання газу, заявила прес-секретар прем’єра Марина Сорока.

Сама Юлія Тимошенко заявила, що не змогла зв’язатися з Віктором Ющенком жодними каналами, щоб з’ясувати ситуацію, й відтак для її візиту шукають чартерний літак.

Пізніше повідомили, що Прем’єр-міністр із запізненням вирушила до Москви на літаку приватної компанії.

Раніше сьогодні літак Президента, на якому Віктор Ющенко летів до Львова, через технічні проблеми мусив повернутися на летовище Бориспіль і піти на аварійну посадку. Відтак голова держави знову вирушив до Львова на резервному літаку – як стверджують у голови уряду, саме тому, на якому мала летіти прем’єр.

Речниця голови держави Лариса Мудрак відкинула звинувачення голови уряду в тому, ніби Віктор Ющенко забрав літак, на якому Юлія Тимошенко мала летіти до Москви.

За словами представниці Секретаріату, з міркувань безпеки для вильоту Президента завжди готують два літаки – основний і резервний. Відтак Президент після аварійної посадки вилетів до Львова саме на своєму резервному літаку, наголосила вона.

Державне управління справами, за словами Мудрак, має загалом п’ять літаків, які обслуговують найвище керівництво держави: Президента, Прем’єр-міністра і Голову Верховної Ради.

Речниця Президента звернула увагу, що в той самий час із Віктором Ющенком на летовищі Бориспіль перебувала і Юлія Тимошенко. Проте, порушуючи протокол, Прем’єр-міністр не підійшла до Президента привітатися, а одразу зайшла в зал офіційних делегацій.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG