Доступність посилання

ТОП новини
15 Грудень 2018, Київ 15:21

Верховна Рада скасувала окремі закони від початку вересня


Парламент не подолав вето Президента на закон про зміни до закону про Кабінет Міністрів і на закон щодо тимчасових слідчих комісій. За подолання цього вето голосували по 201 депутатові.

Перед цим парламентарі не змогли ухвалити відхилення цих законів – це підтримували 224 чи 225 депутатів. Але закони все одно скасовані, бо вето Президента на них не подолане.

Верховна Рада також скасувала зміни до законів про Конституційний Суд, про Службу безпеки України і зміни стосовно виконувачів обов’язків голів держадміністрацій. За це щоразу голосували 226 депутатів.

Таким чином, скасовано всі 5 законів, розроблених і ухвалених 2 вересня спільно Блоком Юлії Тимошенко і Партією регіонів, які значно зменшували повноваження і вплив Президента й які Президент назвав неконституційними й заветував.

Крім того, парламент скасував і законопроект про державну службу, який голосами БЮТ і Партії регіонів був ухвалений у першому читанні 19 вересня. За це теж віддано 226 голосів.

Натомість Верховна Рада не змогла скасувати законопроект про всеукраїнський референдум, так само ухвалений 19 вересня в першому читанні. У двох спробах скасувати його за це голосували по 225 депутатів.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG