У місті Бережани встановлено погруддя з бронзи біля римо-католицького костелу Різдва Діви Марії. Після урочистої літургії його освятили священики двох традиційних християнських конфесій міста.
До встановлення пам’ятника долучилася римо-католицька громада Бережан та мешканці польського Ключборга, яке є побратимом Бережан. Виготовили погруддя у Польщі.
На пам’ятному знаку українською та польською мовами викарбовано напис «Українська земле, дякую тобі за приклад вірності Євангелії. Йоанн-Павло ІІ. Київ. 24 серпня 2001 року».
У 2005 році в Тернополі іменем Папи Римського Іоанна Павла ІІ назвали майдан на Східному масиві.
До встановлення пам’ятника долучилася римо-католицька громада Бережан та мешканці польського Ключборга, яке є побратимом Бережан. Виготовили погруддя у Польщі.
На пам’ятному знаку українською та польською мовами викарбовано напис «Українська земле, дякую тобі за приклад вірності Євангелії. Йоанн-Павло ІІ. Київ. 24 серпня 2001 року».
У 2005 році в Тернополі іменем Папи Римського Іоанна Павла ІІ назвали майдан на Східному масиві.