Доступність посилання

ТОП новини

Світовий банк підтримає Україну в створенні зони вільної торгівлі з ЄС


Сьогодні відповідну заяву зробив директор Світового банку в справах України Мартін Райзер на презентації проекту технічної допомоги Україні, який дозволить владі країни проаналізувати переваги і ризики, пов’язані з тіснішою економічною інтеграцією до Європейського Союзу.

Як відзначив доктор Райзер, «фахівці Світового банку об’єднали знання і досвід з різних секторів економіки, щоб допомогти українським колегам зрозуміти наслідки торговельної, економічної, фінансової інтеграції до ЄС, і відповідним чином гармонізувати своє законодавство і технічну базу, згідно з вимогами європейського ринку».

Водночас присутній на презентації віце-прем’єр-міністр України Григорій Немиря зазначив, що «поглиблена та всеохопна зона вільної торгівлі – важливий механізм інтеграції України до спільного ринку ЄС. Для України це означатиме покращення економічного управління та умов для бізнесу та інвесторів, більш якісні товари і послуги для вітчизняних споживачів».

За домовленостями між Україною та Євросоюзом, Київ і Брюссель розпочали переговори щодо підготовки проекту угоди про створення зони вільної торгівлі між Україною та ЄС.

Українська сторона сподівається, що угода буде готова і підписана до кінця 2009 року.


XS
SM
MD
LG