Утім, як передруковує з Інтернет-видань «Газета по-українськи», Ю.Тимошенко можливо вже сьогодні оголосить про свою відставку.
«Адже як Прем'єрові працювати? Якщо у неї немає абсолютно ніяких важелів, вона ні на що не впливає і вона відповідатиме за ситуацію, якою ніхто не займається...», - наголошує газетярам бютівець Микола Томенко.
Газета «Сегодня» пише, що на відміну від минулорічного рішення Президента про розпуск Верховної Ради, цьогорічне навряд чи хто оскаржуватиме, адже він повністю відповідає Конституції. Утім, журналістів видання непокоїть можлива неявка виборців. Адже згідно з законом, вибори вважаються дійсними лише тоді, коли на них прийдуть не менше 50% виборців. Стаття називається «Указ №911 – Служба спасіння Президента».
Газета «Голос України» нагадує, що під час Голодомору в Україні помирали сімнадцять людей щохвилини, понад тисячу – щогодини. За неповний рік з осені 1932-го до початку літа 1933 року від штучно організованого голоду в Україні загинули понад десять мільйонів співвітчизників. У цьому трагічному списку є імена багатьох хмельничан. Уже тепер достеменно відомі імена більш як 34 тисяч загиблих від голоду. Але це ще не остаточна цифра, пошук жертв Голодомору триває.
Про цьогорічних нобелівських лауреатів розповідає газета «Україна молода». Особливу увагу журналістів привернули досягнення науковців з медицини та фізіології. Детальніше, що ж принесуть ці відкриття людству, розповідається в статті «Людина, яка кинула виклик догмі».
(Київ –Прага)