Доступність посилання

ТОП новини
16 Січень 2019, Київ 11:57

Апеляційний суд переніс розгляд скарги Секретаріату


Скаргу Секретаріату Президена на рішення судді Київського окружного адмінсуду зупинити дію указу про розпуск і дострокові вибори парламенту Апеляційний адміністративний суд Києва розглядатиме 17 жовтня.

Як сказав бютівець Андрій Кожемякін, це відкладення означає, що «колегія суддів вирішила розглядати цю справу по закону», і БЮТ задоволений таким кроком суду і прийме «будь-яке законне рішення у цій справі».

Водночас представник Секретаріату Президента в Конституційному Суді Марина Ставнійчук заявила, що суд вирішив перенести розгляд справи у зв’язку з тиском на нього з боку органів виконавчої влади й депутатів від БЮТ.

Вона ще раз заперечила заяву бютівців про тиск на суд із боку Секретаріату.

Учора Президент Віктор Ющенко ліквідував Окружний адміністративний суд Києва, суддя якого напередодні постановив призупинити дію його указу про дострокове припинення повноважень парламенту.

Це рішення Окружного адміністративного суду Секретаріат Президента оскаржує в Апеляційному адміністративному суді столиці.

І Секретаріат, і Міністерство юстиції вважають, що це рішення неправочинне, бо справи про такі укази вповноважений розглядати тільки Конституційний Суд.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
Loading...
XS
SM
MD
LG