Доступність посилання

ТОП новини

Нові обличчя у Верховній Раді? Опалювальний сезон буде зірваний? Дорожчають ліки (Огляд преси)


Київ – Незважаючи на розмови про можливий зрив дострокових парламентських виборів, політичні гравці вже увійшли у смак виборчої кампанії й активно зайнялися пошуком нових політичних партнерів. Як пише, посилаючись на результати соцдосліджень «Газета 24», Верховна Рада поповниться новими силами. Серед них – блок Кличка, який після спортивної перемоги його лідера Віталія Кличка в Німеччині значно підвищив свій рейтинг. Прогнозують проходження у парламент і Леоніда Черновецького, який може об’єднати команду мера та партію «Єдиний центр». Зазнають змін і списки старожилів парламенту. Приміром, БЮТ не проти включити до своїх лав Юрія Луценка, Анатолія Гриценка та Бориса Тарасюка. Про це мовиться в статті «Передвиборна блокада».

Про напружену політичну та між особистісну ситуацію в Народному Русі України розповідає газета «Діло». Там частина партійців симпатизує Віктору Ющенку, а частина Юлії Тимошенко. За союз з Нашою Україною висловлюються, здебільшого рухівці західних областей.

Газета «Україна молода» попереджає, що низка областей може невчасно розпочати опалювальний сезон. Видання пояснює це тим, що часто-густо влада віддала функції теплозабезпечення приватним фірмам, які тепер можуть крутити тарифами, як циган сонцем. В деяких регіонах лише з настанням жовтня влада взялася за заміну теплотрас. Відтак не варто відкидати і повторення біди, яка тогоріч спіткала Алчевськ. Про це наголошується в матеріалі «Батарея, вогонь!».

«Хворіти під час кризи – ще дорожче» - у статті під таким заголовком «Газета 24» коментує подорожчання ліків. Змовою дані події називає Микола Поліщук, колишній міністр охорони здоров’я України. «Необґрунтоване підвищення цін на медикаменти – нормальна практика для країни, у якій держава нічого не контролює. Адже під час реєстрації іноземних препаратів повинна встановлюватися ціна й головне – межа її зростання упродовж року. Держава зобов’язана зіставляти ціни у виробника й на ринку. Ніхто цим не займається», - стверджує екс-міністр.

Київські схили через активну забудову можуть незабаром «сповзти» до Дніпра, - попереджають екологи. Газета «Сегодня» з’ясовувала – які ділянки ризикують найбільше. Серед них – Маріїнський парк, фунікулер, Андріївська церква, Києво-Печерська лавра. В останній, зокрема, вже у 2006 році почали обвалюватися печери.

(Київ – Прага)
  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG