Доступність посилання

ТОП новини

Тимошенко готова на всі умови Президента, тільки б не було виборів


Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко заявляє, що готова виконати всі умови Президента Віктора Ющенка для поновлення коаліції й скасування позачергових виборів Верховної Ради.

«Я, як прем'єр-міністр України і як лідер однієї із фракцій розваленої ним демократичної коаліції, звертаюся до нього, що сьогодні заради України, заради стабільності, заради єдності в подоланні фінансової кризи, я прийму будь-які його умови, щоб відновити демократичну коаліцію й не розпускати Верховну Раду», – сказала Тимошенко.

За словами прем’єра, в понеділок 13 жовтня вона зустрічалася з Віктором Ющенком і намагалася переконати його в необхідності збереження коаліції й парламенту.

Президент відповів, що буде аналізувати ситуацію й ухвалювати адекватні рішення, зазначила Тимошенко.

Раніше прем’єр вже кілька разів закликала главу держави скасувати свій указ про розпуск парламенту і повернути свою політичну команду – фракцію «Наша Україна – Народна Самооборона» – у коаліцію.

Тим часом Віктор Ющенко не збирається відступати від своєї позиції. Він наголосив, що «вибори відбудуться незалежно від трюків, які веде прем’єр-міністр та її політична сила».

XS
SM
MD
LG