Доступність посилання

ТОП новини

Секретаріат завдає удару у відповідь: Виборам бути?


Дострокові вибори знову можна проводити – судову ухвалу про зупинення указу про вибори скасовано, повідомляють у Секретаріаті Президента.

Рішення Київського окружного адмінсуду, яке зупиняло чинність указу Президента про дострокове припинення повноважень Верховної Ради VI скликання та призначення позачергових виборів, скасував у п’ятницю Центральний окружний адміністративний суд Києва, щойно створений повторно на місці повторно ліквідованого Київського окружного адмінсуду.

Керівник Служби з представництва в судах України інтересів Президента Руслан Кирилюк, який повідомив про це, наголосив, що, таким чином, перешкод для проведення позачергових виборів не існує.

Раніше Президент відновив Київський окружний адмінсуд і знову ліквідував його.

На інтернет-сайті голови держави оприлюднений указ № 940, датований п’ятницею, який скасовує попередній указ про ліквідацію Київського окружного адміністративного суду і створення замість нього Центрального і Лівобережного окружних адміністративних судів Києва.

Той указ про ліквідацію суду, який перед тим постановив зупинити чинність указу Віктора Ющенка про розпуск і дострокові вибори парламенту, раніше вже оскаржили депутати від Блоку Юлії Тимошенко, і його чинність теж була зупинена через суд.

Тим часом новий указ із наступним номером 941, але датований за четвер, серед іншого, знову ліквідовує Київський окружний адміністративний суд і знову створює замість нього Центральний і Лівобережний окружні адміністративні суди Києва.

Про можливе оскарження цього указу на вечір п’ятниці ще не повідомляли.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG