Доступність посилання

ТОП новини

Тимошенко закликала політиків об’єднатися заради захисту від світової фінансової кризи


Під час недільного телезвернення до народу Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко запропонувала створити коаліцію захисту від світової фінансової кризи за участю всіх фракцій парламенту та створити на її основі уряд.

Тимошенко сказала, що у понеділок, о 12:00, чекає всіх лідерів фракцій у парламенті для створення такої коаліції.

Прем’єр пропонує на базі такої коаліції «терміново переформатувати Кабінет міністрів, створити уряд захисту України від економічної кризи, надавши йому можливості негайно реагувати на світові виклики».

За словами Юлії Тимошенко, кожна фракція повинна надати для роботи в цьому уряді найкращих фахівців, в тому числі на міністерських посадах. «Така коаліція й уряд повинні діяти доти, доки загроза не буде відведена від країни і від світу. А потім робіть які завгодно вибори», – зазначила Тимошенко.

Тимошенко звернулася до Віктора Ющенка та лідерів фракцій з пропозицією «терміново відновити роботу Верховної Ради для миттєвого прийняття невідкладних законів, в тому числі бюджетних».

Голова уряду наголосила на необхідності оголосити мораторій на будь-яке політичне протистояння. За словами лідера БЮТ, її політична сила виходить з політичного протистояння в односторонньому порядку і не буде реагувати на будь-яку політичну агресію.

«Якщо наші ініціативи будуть відкинуті, тоді наша команда буде самостійно протистояти кризі», – підкреслила Тимошенко. Вона запевнила, що «ніколи не залишить поле бою в час важких викликів для країни».

XS
SM
MD
LG