Доступність посилання

ТОП новини

Парламент не набере голосів для законів про дострокові вибори – Тимошенко


Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко вважає, що у Верховній Раді не набереться достатньої кількості голосів для ухвалення змін до державного бюджету на 2008 рік щодо фінансування позачергових парламентських виборів.

Прем'єр наполягає на окремому розгляді законопроектів, пов'язаних з виборами й антикризовими законопроектами.

«Я хочу ще раз підкреслити, що стабілізація фінансово-економічного життя в країні й проведення дострокових виборів – це взаємовиключні речі. Якщо ми хочемо стабілізації, виборів бути не повинно», – підкреслила Тимошенко.

Прем'єр зазначила у цьому зв’язку, що в умовах світової фінансової кризи кожна копійка на рахунку й виділення півмільярда гривень на проведення позачергових виборів виглядає абсолютно нелогічним.

Раніше у вівторок Верховна Рада відмовилася внести до порядку денного сьогоднішнього засідання законопроекти, пов'язані з фінансуванням і процедурами проведення позачергових виборів парламенту.

Фракція Блоку Юлії Тимошенко наполягає на тому, щоб парламент сьогодні насамперед розглядав законопроекти, пов'язані мінімізацією ризиків світової економічної кризи.

За словами лідера фракції БЮТ Івана Кириленка, необхідно «дати всі можливі важелі уряду для недопущення та мінімізації кризи в українській економіці», а також треба накласти хоча б на рік мораторій на проведення будь-яких виборів, а через рік можна провести разом і президентські, і парламентські вибори.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG