Доступність посилання

ТОП новини
24 Квітень 2018, Київ 08:31

Секретаріат: Президент робить усе можливе для звільнення «Фаїни»


Секретаріат Президента закликає засоби масової інформації утриматися від поспішних оцінок дій влади щодо звільнення екіпажу судна «Фаїна».

Як йдеться в повідомленні прес-служби глави держави, «якщо ми дійсно переживаємо за долю моряків, то давайте втримаємося від поспішних оцінок».

Водночас у відомстві запевнили, що «йде напружена робота, і Президент робить все можливе заради звільнення наших хлопців».

За словами заступника глави Секретаріату Андрія Гончарука, всі українські моряки на захопленому судні здорові й перебувають у задовільному стані, а українська влада використовує всі можливі дипломатичні канали для забезпечення екіпажу продовольством.

Судно «Фаїна», захоплене піратами 25 вересня, перевозило 33 українських танки, а також легкі зенітні установки, гранатомети і боєприпаси.

У складі екіпажу корабля – 17 громадян України.

Пірати погрожують убити заручників у разі силової операції з їх звільнення.

Судно перебуває під наглядом декількох американських кораблів, які мають завдання не допустити вивантаження зброї на берег.

Пірати, за різними даними, вимагають від 8 до 20 мільйонів доларів викупу за моряків.

В ІНШИХ ЗМІ

Server error

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to look into it immediately. Our apologies.

Будь ласка, використайте пошук

Загрузка...
XS
SM
MD
LG