Доступність посилання

ТОП новини

Північна Корея стверджує про нову публічну появу свого лідера


Державне агентство ЦТАК повідомило, що Кім Чен Ір був присутній на футбольному матчі між двома армійськими командами і висловив задоволення високим рівнем гри і їхнім бойовим духом, а гравці, зустрівшись зі своїм «дорогим керівником», відчули «вогонь у серці».

Коли й де відбувся матч, при цьому не оголосили.

Недільне повідомлення супроводжує набір фотографій. На одних із них Кім Чен Ір сидить, посміхаючись, у приміщенні на кшалт гостьової ложі стадіону на тлі дерев із осіннім листям чи роздає вказівки урядовцям, на інших є образки футбольного матчу, але фотографій Кім Чен Іра і футболістів разом немає.

Наразі не відомо, коли й де були зроблені фотографії.

У світі широко розповсюджена думка, що 66-річний партійний і військовий керівник Північної Кореї десь у серпні зазнав важкої хвороби, можливо, інсульту.

Приблизно з того часу його жодного разу не було на важливих публічних заходах. Зокрема, 9 вересня він не з’явився на параді на святкування 60-літнього ювілею офіційного заснування КНДР, а кілька днів тому – на похоронах одного з чільних генералів-засновників Північної Кореї.

Північнокорейські урядовці заперечують заяви про хворобу свого керівника. Державні засоби інформації країни вже кілька разів поширювали схожі на нинішнє повідомлення про присутність Кім Чен Іра на тому чи іншому футбольному матчі. Але відеозапису такої події жодного разу не показали.
XS
SM
MD
LG