Доступність посилання

22 Вересень 2017, Київ 04:52

Путін називає важливими «глибину і ступінь кооперації» з Україною


Прем’єр-міністри України та Росії провели зустріч у Кишиневі в рамках засідання ради голів урядів країн-учасниць Співдружності незалежних держав.

Відкриваючи зустріч, Володимир Путін запропонував обговорити питання двосторонньої співпраці. «Закінчується рік, і всі ми живемо в непростих умовах, пов’язаних зі світовою фінансовою і вже економічною кризою. Багато наших підприємств у прямому розумінні цього слова одне від одного залежать. Глибина і ступінь кооперації дуже велика», – сказав Путін.

За його словами, Україні і Росії «є про що поговорити і в енергетиці, і в металургійній промисловості, і в інших сферах. Потрібно подивитися на те, що відбувається сьогодні в реальному секторі». Російський прем’єр закликав Україну «скоординувати дії».

Юлія Тимошенко повідомила, що зустріч, яка пройшла в Кишиневі, була дуже важливою, «тому що, коли важко і коли фінансова криза захлеснула фактично весь світ, потрібно було зібратися головам урядів країн СНД і розібратися, які загальні виходи є з ситуації, що склалася». За її словами, кожен з учасників «виніс на цю зустріч свої рецепти, як потрібно боротися на території своїх країн».

Прем’єр-міністр України на зустрічі з російським колегою також висловила думку, що уряди двох країн готові до підписання стратегічних угод про газову співпрацю.

«Було б дуже добре, якщо б ми до кінця місяця могли підписати стратегічні договори про постачання газу до України. Я вважаю, що наші команди сьогодні готові зробити саме в ці терміни документи і підготувати їх до підписання», – сказала Юлія Тимошенко у Кишиневі на зустрічі з Володимиром Путіним.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
XS
SM
MD
LG