Доступність посилання

ТОП новини

Віктор Ющенко: Через півроку в Україні буде новий уряд


(архівне фото)

Цей уряд, на відміну від нинішнього, захищатиме національні інтереси України, заявив Президент. А консультації щодо обрання Голови Верховної Ради він готовий провести в понеділок.

Зазначивши, що робота нафтогону Одеса – Броди в реверсному режимі є «виключно політичним питанням», Віктор Ющенко запевнив, що, «починаючи з кінця першої половини наступного року, ми будемо забезпечені необхідним обсягом нафти для роботи нафтопроводу в аверсному режимі».

«Переконаний, тоді у нас буде той уряд, який зможе реалізувати здорову політику, яка б відповідала національним інтересам», – наголосив Ющенко, виступаючи в п’ятницю перед українськими журналістами після закінчення енергетичного саміту в столиці Азербайджану Баку.

У серпні Секретаріат Президента звинуватив Кабмін у намірі саботувати запуск нафтогону Одеса – Броди у «прямому» (аверсному) проектному напрямку Бродів.

Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко вважає обов’язковою умовою для запуску нафтопроводу Одеса – Броди в аверсному режимі участь у проекті країн-постачальниць нафти.

У липні Кабмін заборонив компанії «Укртранснафта» самостійно підписувати контракти з нафтопереробними заводами «Галичина» і «Нафтохімік Прикарпаття» про поставку нафтопроводом Одеса – Броди у напрямку Бродів каспійської нафти до окремого рішення уряду.

Юлія Тимошенко пояснила таке рішення уряду спробою припинити корупцію.

* * * * * * * * * * *

Віктор Ющенко також сказав журналістам, що готовий у понеділок провести консультації щодо обрання нового Голови Верховної Ради.

12 листопада Верховна Рада звільнила з посади голови парламенту Арсенія Яценюка. Підтримали відставку спікера 175 депутатів від фракції Партії регіонів, 1 – від БЮТ, 10 – від «Нашої України – Народної самооборони», 27 – від КПУ і 20 – від Блоку Литвина.

Голосування відбувалося за допомогою системи «Рада», а не таємно бюлетенями, як це передбачено Регламентом Верховної Ради.

У парламенті вже зареєстрували проект постанови про обрання Головою Верховної Ради України Володимира Литвина (фракція Блоку Литвина). Автор проекту – народний депутат Олександр Омельченко («Наша Україна – Народна самооборона»).

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG