Доступність посилання

24 Вересень 2017, Київ 03:30

БЮТ готовий голосувати за Литвина на спікера – депутат


Як заявив журналістам у Житомирі народний депутат України, голова Житомирського міського осередку Блоку Юлії Тимошенко Олег Черпіцький, «голосування у Верховній Раді за звільнення Арсенія Яценюка продемонструвало українцям справжню сутність Президента України Віктора Ющенка та виявило його прихильників у парламенті, однак така «відвертість» не стала для них позитивною».


При цьому Черпіцький заявив про готовність фракції БЮТ підтримати кандидатуру Володимира Литвина на посаду спікера за виконання двох принципових умов.


«По-перше, голосування має відбуватися таємно, за допомогою бюлетенів. По-друге, БЮТівці можуть підтримати кандидатуру Литвина лише у разі входження його блоку до демократичної коаліції», – сказав Черпіцький.


Він також вважає за ймовірне голосування про недовіру урядові за умов, які склалися в парламенті. Проте, заявив він, навіть при голосуванні 226 народних депутатів за відставку уряду Тимошенко цей уряд усе одно «продовжить діяти в інтересах українців у статусі виконувача обовязків».


При цьому він відкинув можливість формування нової коаліції у складі Партії регіонів, КПУ, Блоку Литвина та «Єдиного центру»


«Наразі «Єдиний центр» є складовою «Нашої України – Народної самооборони», а тому не може виступати самостійним гравцем. Для цього потрібне рішення фракції, яке за нинішніх умов навряд чи є можливим», – вважає народний депутат від БЮТ.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
XS
SM
MD
LG