Доступність посилання

20 Листопад 2017, Київ 23:38

СБУ: при поставках товарів військового призначення до Грузії не було порушень


За повідомленням прес-центру Служби безпеки України, в рамках розслідування кримінальної справи за фактом розголошення державної таємниці слідчими СБУ завершено перевірку щодо обставин поставок товарів військового призначення до Грузії.

«За результатами визначених законодавством слідчих дій жодних порушень національного законодавства України та міжнародних угод не виявлено», – сказано у повідомленні.

«Таким чином, всі необґрунтовані твердження та припущення народного депутата України Валерія Коновалюка не відповідають дійсності та є інсинуаціями на шкоду національній безпеці України», – наголошує СБУ.

17 листопада Служба безпеки направила відповідну інформацію до Комітету з питань національної безпеки і оборони Верховної Ради України та МЗС України, зазначає прес-центр.

Тим часом на висновки СБУ щодо продажу Україною зброї Грузії відреагував Валерій Коновалюк.

Він заявив, що «сьогоднішня заява СБУ не відповідає дійсності». «Ми переконані, що нам вдасться найближчим часом виступити зі звітом в парламенті, навести додаткові докази того, що відбувалось стосовно постачання зброї, які збитки були вчинені для держави. Вимоги фракції Партія регіонів – запросити до сесійної зали пана Наливайченка для того, щоб він дав пояснення, чому замість ефективної роботи з боротьби зі злочинністю, СБУ перетворилась в орган політичного розшуку», – зазначив Валерій Коновалюк.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
XS
SM
MD
LG