Доступність посилання

19 Листопад 2017, Київ 04:07

Чому «Єдиний центр» недолюблював Арсенія Яценюка? Причини аварії на шахті ім.Засядька? (Огляд преси)


Київ – Юлія Тимошенко боїться отримати утричі менше голосів на виборах. Тому придумує всілякі перешкоди. Не хоче все втратити, наголошує в інтерв’ю «Газеті по-українськи» голова партії «Єдиний Центр» Ігор Кріль. На запитання журналістів, чи переконаний пан Кріль, що екс-спікер Арсеній Яценюк проводив самостійні переговори з БЮТ, він зазначив, що «всі його дії за останній місяць узгоджувалися! Аж до того, яким чином має діяти спікер, щоб БЮТ устиг заблокувати трибуну». Про це стверджується в матеріалі «Для Тимошенко «Народна самооборона» й Луценко є відпрацьованим матеріалом».

За рік після найбільшої аварії в історії незалежної України на шахті імені Засядька в Донецьку, сім'ї загиблих шахтарів отримали майже 70 млн. грн. Цю суму, як зауважує «Нова газета», не порівняти із затратами на техніку безпеки. Тим часом, причини трагедії досі не відомі, експерти так і не змогли потрапити на місце вибуху. Докладніше про це розповідається в статті «А біда назавжди затрималась».

Як гастрольне життя України відреагує на економічну кризу? «Газета 24» з’ясовувала у впливових вітчизняних промоутерів, що з концертами у 2009 році справи рухатимуться ще більш-менш, а ось театральні гастролі стануть рідкістю. Заголовок публікації «Заїжджі музи можуть замовкнути».

Відтепер при купівлі валюти жителям України доведеться йти на додаткові витрати. Як інформує газета «Факти», тепер покупка 100 доларів в обмінному пункті може обійтися українцю майже на 30 гривень дорожче, чим зазначено на ціннику. Українські банки вводять комісійну плату за обмін валюти. Подробиці – у рубриці «Грабіж серед білого дня».

Перша в історії жінка-астронавт українського походження Хайдемарі Стефанишин-Пайпер знову на орбіті, вона тричі вийде у відкритий космос. Інтерв’ю з нею друкує газета «Факти». Заголовок матеріалу — «Перед стартом мені запропонували самій скласти меню сніданків, обідів і вечерь на всі дні польоту».

(Київ – Прага)

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
XS
SM
MD
LG