Доступність посилання

ТОП новини

Ліквідація Нацагентства з Євро-2012 – не переворот, вважає польський міністр


Польський міністр спорту Мірослав Джевєцький, коментуючи рішення Кабінету Міністрів України розпустити Національне агентство з питань підготовки та проведення проведення чемпіонату Євро-2012, заявив, що це не є ніяким переворотом. Це лише зміна способу управління проектом проведення чемпіонату Європи з футболу.

Ми давно знали, сказав міністр, виступаючи на телебаченні, що пані Юлія Тимошенко буде намагатись змінити спосіб управління цим проектом. Чекатиму лише підтвердження офіційного Києва щодо того, чи останні рішення є саме тими, про які інформувала українська сторона раніше, наголосив міністр Джев’єцький.

У середу уряд України ухвалив рішення про ліквідацію Національного агентства з питань підготовки до проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року і про створення Координаційного бюро у складі Секретаріату уряду з питань підготовки Євро-2012.

Про це журналістам повідомив голова Федерації футболу України Григорій Суркіс.

Національне агентство України з питань підготовки та проведення Євро-2012 створили в серпні 2007 року. У грудні 2007 року Кабмін призначив Євгена Червоненка головою Нацагентства з питань підготовки до Євро-2012.

Підготовкою України до Євро-2012 займається також Організаційний комітет під керівництвом Прем'єр-міністра Юлії Тимошенко.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG