Доступність посилання

ТОП новини

Чому страждає олігархічний бізнес? Що зірки віщують Юлії Тимошенко? (Огляд преси)


Київ – Олігархічний бізнес, що існує нині в Україні, робив ставку на відстале сировинне виробництво, і сьогодні страждає через відсутність модерної стратегії свого розвитку. Відтак він сподівається на бюджетні кошти, на транш МВФ, і зовсім не переймається ситуацією в країні. За словами парламентарія Володимира Полохала, якого цитує «Газета по-українськи», питання коаліції і спікера для олігархів важливе тільки з погляду інструменту контролю над бюджетними і фінансовими потоками, «не більше». Заголовок статті «Олігархи-політики рятують свій бізнес і не думають про спікера».

Різноманітні астрологічні прогнози завжди були і будуть популярні. Навіть серед тих, хто в них не вірить. Журналісти «Нової газети», переглядаючи старі прогнози, вирішили з’ясувати, чи справджуються небесні пророцтва в політиці і дійшли висновку, що так. За новими прогнозами видання звернулося до астрополіттехнолога Ігоря Лепшина. За його версією, зірки віщують, що Україну приймуть в НАТО і країна переживе ще один Майдан. А ще астролог переконує, що наступний рік буде сприятливий для Юлії Тимошенко і у неї з’являться шанси навести в Україні новий порядок. Докладніше про це розповідається в статті «Україна вступить до НАТО.У пакеті з Росією».

Увагу «Газети 24» привернули нові ініціативи регіонала Михайла Папієва «зрізати» зарплати чиновникам. Скажімо, згідно з його законопроектом, оклад прем'єр-міністра не повинен перевищувати семи прожиткових мінімумів. Відтак, зарплата Юлії Тимошенко може зменшитися з 6640 грн. до 4683 грн. Більше про теперішні і колишні статки чільних урядовців інформується в матеріалі «Тимошенко пропонують пустити по світу».

Україна посідає 17 місце в світі за рівнем піратського програмного забезпечення. Як пише газета «Голос України», порушення авторських прав негативно впливає на імідж України в очах світової громадськості. Перші комплексні заходи боротьби з піратством уряд здійснив у 2002 році. За словами ініціаторів процесу легалізації, вирішення проблеми необхідно розпочати «з себе», тобто спочатку потрібно повністю легалізувати програмне забезпечення у державних органах. Про проблеми, що їй перешкоджають, на шпальтах видання розповідають фахівці з Держдепартаменту інтелектуальної власності.

(Київ – Прага)
  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG