Доступність посилання

ТОП новини

МВС Грузії розцінює інцидент з обстрілом президентського кортежу як тероризм


За фактом обстрілу кортежу президентів Грузії та Польщі Михаїла Саакашвілі і Лєха Качинського порушили кримінальну справу за статтею «тероризм».

Про це йдеться в заяві МВС Грузії, поширеній у вівторок у Тбілісі, передає агенція «Новости-Грузия».

«23 листопада о 18.15 із блок-посту російських окупаційних сил розташованого біля села Одзісі Ахалгорського району стався обстріл у напрямі кортежу президента Грузії Міхеїл Саакашвілі й президента Польщі Лєха Качинського, який перебував з візитом у Грузії», – йдеться в заяві.

Міноборони і МЗС Росії категорично спростували заяви грузинської сторони про те, що російські військові почали стрілянину.

Водночас влада Південної Осетії визнала, що 23 листопада її прикордонники таки стріляли в повітря, щоб зупинити кортеж президентів Грузії та Польщі.

За словами міністра невизнаної республіки з інформації та друку Ірини Гаглоєвої, коли Міхеїл Саакашвілі та Лєх Качинський під'їхали до прикордонного посту, їхні охоронці заявили, що хочуть проїхати в Ахалґорський район, який Південна осетія вважає своєю територією.

«Їм відповіли в різкій формі, що проїхати не можна. Тоді одна з машин проїхала кілька метрів у бік поста, – розповідає Гаглоєва. – Пролунала автоматна черга в повітря».

Раніше представники Південної Осетії та Росії заявляли, що інцидент з обстрілом кортежу – «грузинська провокація».

XS
SM
MD
LG