Доступність посилання

25 Вересень 2017, Київ 02:57

Голова МВС: Сандей Аделаджа причетний до дiяльностi King's Capital


Мiнiстр внутрiшнiх справ Юрiй Луценко заявляє про причетнiсть до органiзацiї фiнансової групи King's Capital керiвника релiгiйної органiзацiї «Посольство Боже» Сандея Аделаджi.

«Коли ми почали з'ясовувати ситуацiю, побачили, що у фiнансовiй схемi було органiзовано ТОВ King's Capital, кредитний союз «Бiзнес партнерства» i всеукраїнську громадську органiзацiю «Духовнiсть i благополуччя», якi збирали кошти за вступ до органiзацiї. В результатi вся ця дiяльнiсть стала об'єктом пильної уваги керiвництва релiгiйних органiзацiй «Посольство Боже» Аделаджi», – зазначив Луценко.

За його словами, міліція має «прямi свiдчення i постраждалих, i пiдозрюваних осiб, якi чiтко вказують на зв'язок мiж фiнансовими схемами i особами, пов'язаними з цiєю релiгiйною організацією».

Вчора київська мiлiцiя затримала керiвника фiнансової групи King's Capital (Київ) Олександра Бандурченка за звинуваченнями в шахрайствi в особливо великих розмiрах.

За словами керівника Головного управління МВС у Києві Віталія Яреми, підставою для порушення кримінальної справи стали заяви від близько 60 громадян, які відповідно до укладених угод з King's Capital не можуть отримати ані обіцяні відсотки, ані вкладені кошти.

Правоохоронець уточнив, що «переважна більшість громадян, які здавали кошти, є прихожанами Посольства Божого». І міліція має інформацію про те, що вкладені громадянами гроші «готівкою вивозилися за межі України… Сума отриманих коштів перевищує 100 мільйонів доларів».

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
XS
SM
MD
LG