Доступність посилання

ТОП новини

Великобританія підтримує майбутнє членство України в ЄС


Офіційний Лондон підтримує майбутнє членство України в Європейському Союзі за умови, якщо Київ виконає всі необхідні критерії.

Про це заявила британський міністр у справах Європи Керолайн Флінт, яка перебуває з візитом в Україні, після зустрічі із заступником міністра закордонних справ України Костянтином Єлисєєвим.

«Через нашу партнерську роботу і через наш голос у ЄС ми і надалі будемо підтримувати прагнення України щодо членства у ЄС. 2009 рік стане чудовою можливістю продовжити цю тенденцію і рухатися далі в цьому напрямку», – сказала вона.

За словами Флінт, у перебігу візиту під час зустрічей з керівництвом України обговорювалися питання майбутньої співпраці двох країн.

«Необхідно визначити напрямки, де ще слід попрацювати, де ще можна укріпити позицію України. Ще важливіше видати такі результати, які приведуть до кінцевої мети, тобто членства в ЄС», – зазначила британський міністр.

Керолайн Флінт вважає, що Україна і Велика Британія могли б і надалі працювати в напрямку зміцнення відносин у бізнесовій галузі. Також Велика Британія могла б надати допомогу Україні у сфері юстиції та внутрішніх справ.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

XS
SM
MD
LG