Доступність посилання

ТОП новини
28 лютого 2021, Київ 15:54

Парламент схвалив зміни до держбюджету-2008


Верховна Рада збільшила доходи державного бюджету на цей рік на понад 11 мільярдів гривень, а видатки – на більш ніж 13 мільярдів.

За ухвалення в цілому законопроекту про внесення змін до закону про Державний бюджет України на 2008 рік, запропонованого Кабінетом Міністрів, проголосували 266 за 226 необхідних депутатів.

Закон, зокрема, передбачає спрямування близько 3 мільярдів гривень від цільового розміщення державних цінних паперів на створення стабілізаційного фонду.

Крім того, планується направити надпланові надходження від перевищення валових доходів над видатками Нацбанку (1 мільярд гривень) на поповнення коштів Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, зменшивши при цьому план надходження коштів від приватизації державного майна з 8,6 мільярда гривень до 600 мільйонів.

Документ також передбачає збільшення на понад 6,5 мільярда гривень дотацій Пенсійному фонду та збільшення до 7,5 мільярда гривень розміру бюджетної компенсації «Нафтогазу України» різниці в цінах закупівлі імпортного газу і продажу його населенню та бюджетним установам.

Кабмін подав пропозиції щодо змін до держбюджету-2008 на розгляд Верховної Ради у середині жовтня, а в листопаді вніс до них корективи.

XS
SM
MD
LG