Доступність посилання

ТОП новини
10 Грудень 2018, Київ 12:31

Нормальне життя в Росії неможливе без демонтажу системи – Каспаров


У підмосковному місті Хімки пройшов установчий з’їзд руху «Солідарність».

Напередодні в 45 російських містах відбулися регіональні конференції, на яких обрали делегатів на нинішній форум.

Розповідаючи про програму, цілі і завдання «Солідарності» в сучасних умовах для розвитку демократії в Росії, один із ініціаторів створення руху, лідер «Об’єднаного громадянського фронту» Ґаррі каспаров заявив для Радіо Свобода: «Завдання з’їзду – заснувати рух «Солідарність». З’їзд цей – результат майже річної роботи з підготовки об’єднання найширшої коаліції представників різних демократичних партій і громадських організацій Росії. Відбулося понад 40 конференцій в регіонах Росії, обрали делегатів. Дуже важливо, що вдалося налагодити взаємодію між різними політичними і громадськими групами, що стоять на демократичних засадах».

В основі програми руху «Солідарність» – «300 кроків до свободи». Йдеться насамперед про відновлення політичної й економічної конкуренції, створення тієї ситуації, коли питання вирішують у режимі діалогу, в режимі співставлення різних точок зору, а не жорстким адміністративним тиском, заявив Каспаров в інтерв’ю Радіо Свобода.

За словами Каспарова, нормальне політичне життя і відродження демократичних інститутів у Росії можливе лише в умовах демонтажу нинішнього антидемократичного, нелеґітимного режиму.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG