Доступність посилання

ТОП новини

БЮТ, НУНС і Блок Литвина уклали коаліційну угоду


Підписання коаліційної угоди між фракціями БЮТ, НУ-НС та Блоком Литвина, Київ, 16 грудня 2008 р.
Підписання коаліційної угоди між фракціями БЮТ, НУ-НС та Блоком Литвина, Київ, 16 грудня 2008 р.
Її підписали сьогодні голова фракції БЮТ Іван Кириленко, заступник голови фракції «Наша Україна – Народна самооборона» Борис Тарасюк і голова фракції Блоку Литвина Ігор Шаров.

Підписання документа відбулося в залі нарад парламенту.

Угода складена в трьох примірниках, які мають однакову юридичну силу.

9 грудня спікер парламенту Володимир Литвин вже оголошував про створення коаліції трьох фракцій: НУНС, БЮТ і Блоку Литвина. Але тоді керівництво фракції НУНС заявило, що не вповноважувало Бориса Тарасюка підписувати документи про це. Відтак фракція НУНС продовжила обговорювати, чи брати їй участь у коаліції.

Сьогодні ж більшість депутатів від «Нашої України – Народної самооборони» – 37 із 72 – погодилася на підписання коаліційної угоди і схвалила її текст, а голова й заступник голови фракції В’ячеслав Кириленко і Роман Зварич пішли в відставку з цих своїх посад.

Таким чином, чисельність повного складу трьох фракцій, які створюють коаліцію, разом становить 248 депутатів, що більше від необхідного мінімуму в 226; водночас із урахуванням розбіжностей у НУНС реальна кількість голосів у коаліції – лише 213, чого не досить для ухвалення рішень.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

XS
SM
MD
LG