Доступність посилання

ТОП новини
22 Січень 2019, Київ 14:57

Тимошенко звинувачує Нацбанк у спекуляціях на валютному ринку


Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко звинувачує Національних банк у спеціально спланованих операціях, які призводять до девальвації гривні.

За словами прем’єра, вона ще місяць тому почала помічати негативні процеси, які відбуваються на валютному ринку, але не хотіла публічно про це говорити, щоб не зашкодити ситуації.

«На жаль, НБУ залишився глухий і німий, і не реагує на жодні поради. Саме тому я прийняла рішення оприлюднити відому мені інформацію», – заявила Тимошенко.

Зокрема, як заявила прем’єр, зараз відбуваються спеціальні спекулятивні операції, які плануються і організовуються за підтримки Нацбанку та деяких банків, а також за підтримки Секретаріату Президента.

Крім того, Тимошенко вимагає вiд Президента термiново внести до парламенту подання на звiльнення голови Нацбанку й усунути вiд влади все правлiння НБУ.

«Я хочу звернутися до Президента України: припинити покривати такi речi, припинити заробляти на таких речах (свiдомi спекуляцiях на валютному ринку) i поставити крапку», – сказала прем’єр.

За словами Тимошенко, виключно глава держави відповідає за діяльність як голови Нацбанку, так і НБУ в цілому, тому саме Президент має нести відповідальність і ухвалювати рішення щодо зміни керівництва НБУ.

Сьогодні заступник голови Секретаріату Президента Андрій Кислинський допустив, що Ющенко може звільнити Стельмаха з посади.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
Loading...
XS
SM
MD
LG