Доступність посилання

ТОП новини

Прогнози та новорічні привітання від людей різних професій і молоді


Київ – Чи задавались ви коли-небудь питанням, що спільного у спорті та у новорічних святкуваннях? Відповідаємо: вони обидва об’єднують. Олімпіада у Китаї минулого року так само згуртувала навколо себе кардинально протилежних людей, як це зробив Новий рік. І немає значення, чи це люди різних професій, чи протилежних політичних переконань, чи їхні релігійні погляди не співпадають – вони усі збираються за новорічним столом та обмінюються подарунками і приємними словами.

На Новий рік не існує лікарів, юристів чи бухгалтерів, є люди, наповнені позитивними емоціями. Вони пригадують рік минулий та роблять резолюції на наступний.

Так як зробила вчителька Наталія:

«Щоб найкраще минуле було найгіршим майбутнім. Які б подарунки не приносила доля людині, вона повинна це розуміти як дар із неба. Я б хотіла отримати наступного року стабільність. Мені оце «ні так, ні сяк» набридає. Тому я бажаю усім людям у наступному році стабільності у всьому».

Чого від Нового року очікує молодь та дітлахи

Менш серйозні, але не менш філософські побажання у студентів. Нинішні свята молодь відзначає найвеселіше: вони обов’язково відвідують друзів, веселяться навколо центральної у місті (чи в селищі) ялинки, обмінюються подарунками та не забувають про новорічні розіграші. Чого хлопці та дівчата бажають своїм близьким:

– Збагачуйте демографічний стан України, кохаймося, бо ми того варті.

– Терпіння, сили і терпіння.

– Щоб усі посміхалися і були щасливі.

– Щоб була гармонія у нашій країні.

– Щоб досягали усіх поставлених завдань та йшли до своєї мети!


Не залишились без подарунків від Діда Мороза і дітлахи. Яким вони бачать рік наступний?

– Я чекаю, що до мене прийде Бог у цьому році, щоб все буде добре у цьому році, щоб всі були щасливі.

– Хочу, щоб були подарунки, щастя та багато друзів.

– Також щоб якийсь подарунок, щоб приємно було.

– Ще одну сестричку.

– Здоров’я, щастя та багатства.


Професія без вихідних – міліціонер.

Хто у новорічні свята не має спокою, як кажуть у народі, завжди на посту? – це українська міліція. На відміну від інших професій, для правоохоронців починається гарячий період. У новорічні дні вони повинні бути у кілька разів пильнішими.

Побажання шле керівник карного розшуку, опер Василь:

«Бережіть себе, будьте завжди обачними. Менше різних бід, потраплянь у різні історії. Щоб у вас все було, і за це нічого вам не було!»

Із Новим роком, бабусю!

Січень – місяць чарівний. В цей час кожному з нас кортить зробити щось приємне: чи то посміхнутись незнайомцю, чи надіслати комусь вітальну смс, або ж запросити до себе гостей. Хто найбільше потребує уваги, так це люди літнього віку. Нагадайте бабусі та дідусеві про себе – зробите хорошу справу!

Слухач Радіо Свобода, дід Василь зателефонував до київського офісу з новорічними привітаннями:

«Дорогі, вітаю вас із Новим роком, із новим щастям! Доброго здоров’я вам! Хай у 2009 році буде все найкраще! У мене народився такий гарний бик. Хай Бик і вам принесе щастя, здоров’я та благоустрій!»

Астрологи обіцяють, що рік Земного Бика принесе усім нам спокій та плідну працю. А ще – море солодощів, тому що бик – ласун. Любіть один одного, говоріть приємні слова і усміхайтеся!

(Київ – Прага)

  • Зображення 16x9

    Ярина Матвійчук

    Приєдналася до команди «Голосу Америки» у 2014 році. Перед тим працювала в американському журналі National Geographic та на Радіо Свобода ведучою та редактором програми «Ранкова Свобода». У Києві волонтерила на «Радіо Марія» та в кіностудії Cinema House Group, у Гавані доглядала за хворими українськими дітьми в рамках проєкту «Україна – Куба». Розповідає, що любить книжки і поважає добре почуття гумору. Рецептом свого життя називає «Похвалу глупоті» Е. Роттердамського. Мріє покататися на всіх видах транспорту та спробувати їжу різних народів світу.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG