Доступність посилання

ТОП новини

Одеський припортовий зупинив виробництво


Через зменшення газопостачання зупинив роботу Одеський припортовий завод, повiдомив заступник генерального директора ОПЗ Валентин Севастьянов.

За його словами, «Укртрансгаз» протягом доби знижував обсяги подачi газу на завод, доки вони не досягли критично небезпечної межi.

«Наше пiдприємство експортно орiєнтоване. Ми зробили всю передоплату газу, необхiдного для безперебiйної роботи заводу. В умовах фiнансової кризи припортовий завод нi на хвилину не знижував обсягiв виробництва мiнеральних добрив», – зазначив Севастьянов.

Мінімальний обсяг газу, споживаний пiдприємством, становить 60 тисяч кубометрiв на годину. Якщо подача газу скорочується, то, зважаючи на високу виробничу небезпеку, виробництво зупиняється. Якщо цього не зробити – трапиться техногенна катастрофа, зазначив заступник генерального директора ОПЗ.

За його словами, вiдсутнiсть необхiдного тиску в трубах змусила ухвалити рiшення про зупинення припортового заводу. Для того, щоб вiн знову почав працювати, потрiбно довести рiвень подачi газу на пiдприємство до 100 тисяч кубометрiв газу на годину, сказав Севастьянов.

Речник «Нафтогазу України» сьогодні повідомив, що компанія змушена була обмежити постачання природного газу хiмiчним i металургiйним пiдприємствам, якi є його найбiльшими промисловими споживачами.

Одеський припортовий завод – другий за величиною виробник аміаку і карбаміду та третій – з випуску азотних добрив в Україні.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG