Доступність посилання

ТОП новини

Путін: Україна повинна підписати протокол без застережень


Прем`єр-міністр Росії Володимир Путін попередив голову Єврокомісії Жозе Мануеля Баррозу про неприпустимість поправок і застережень до протоколу щодо газового транзиту, який був підготовлений представниками РФ і ЄС. Таку заяву В.Путін зробив у телефонній розмові з головою ЄК, повідомляє прес-служба уряду РФ.

В.Путін звернув увагу співрозмовника, що будь-які доповнення до протоколу, підписаного в Москві представниками Росії і ЄС, зміст яких з російською стороною не узгоджений, є неприйнятними, і зазначив, що документ має бути підписаний всіма сторонами без застережень, йдеться в повідомленні прес-служби.

Прем`єр наполягав, що положення українського додатку, по-перше, докорінно змінюють суть протоколу, а по-друге, значна їх частина не має стосунку до забезпечення транзиту російського газу через територію України європейським споживачам, а відносяться до комерційних взаємин ВАТ «Газпромом» і НАК «Нафтогаз України»

В.Путін також запропонував Ж. Баррозу «направити представників енергетичного блоку уряду Росії і «Газпромом» на завтрашню зустріч міністрів енергетики країн Євросоюзу».


XS
SM
MD
LG