Доступність посилання

Адвокати заявляють про тиск на затриману в справі вибуху в Євпаторії


Керівник технічної дільниці євпаторійського комунального підприємства «Житловик-1» Галина Чабан, заарештована у справі про вибух у житловому будинку в Криму, відмовилася від своїх свідчень. Про це Радіо Свобода повідомив її адвокат Марк Бен-Наїм.

За словами захисника, Галина Чабан повідомила, що зізналася у «службовій халатності» під тиском слідчих.

Марк Бен-Наїм стверджує: його підзахисна, що страждає цукровим діабетом і гіпертонією, «перебуває в жахливих умовах і їй не надають медичну допомогу». Він також заявив, що заарештовану постійно перевозять з Євпаторії до Сімферополя і назад, через що вона не може зустрітися зі своїми адвокатами.

У прокуратурі Криму відмовилися коментувати цю заяву, пославшись на таємницю слідства. Раніше там повідомляли, що 25 грудня минулого року порушили кримінальну справу за статтею 196 Кримінального кодексу України (необережне знищення і пошкодження чужого майна, яке спричинило важкі тілесні пошкодження і загибель людей) та за частиною 2 статті 367 (службова халатність, яка спричинила тяжкі наслідки).

4 січня за підозрою в здійсненні злочину були затримані директор комунального підприємства «Житловик-1», керівник технічної дільниці та газоелектрозварник. Зараз вони перебувають під вартою – 6 січня, за даними прокуратури, суд обрав їм запобіжну міру – арешт терміном на два місяці.

Вибух в житловому будинку в Євпаторії стався ввечері 24 грудня минулого року. Внаслідок цього загинули 27 людей, 5 були поранені, квартири в 3 під’їздах будинку були повністю чи частково зруйновані.

XS
SM
MD
LG