Доступність посилання

ТОП новини

Номінації на нагороди BRITS: повернення «важкого металу»


Лондон – Відродження музики «важкий метал» було підтверджено номінаціями на найпрестижніші британські нагороди у царині поп-музики. Дві легендарні групи, що грають цей тип музики, на двох одержали номінації у трьох категоріях.

Групи AC/DC та Iron Maiden, котрі були на вершині слави 25 років тому, номіновані у короткому списку претендентів на нагороди BRITS поруч із такими командами, як Killers, Verve та Kings of Leon.

Iron Maiden, альбом якої The Number of the Beast був на першому місці у британському списку популярності ще 1982 року, номінований у категорії «Британський виконавець живої музики». Австралійський гурт AC/DC одержав номінації в категоріях «Іноземна група» та «Іноземний альбом» за твір Black Ice, що очолив парад популярності у жовтні минулого року.

Музичний критик Дейвід Силліто зазначає: «Важкий метал! Хто б міг подумати, коли ці групи з’явилися вперше в 1970-х роках, що нині Iron Maiden одержить номінацію, а AC/DC аж дві? А якщо ви подумаєте, що ваша кар’єра залишилася позаду, то можна подивитися на Сісік Стіва, номінованого у категорії «Іноземний співак». Йому 67 років. Тож ніколи не пізно!»

А лідерами номінацій стали група Coldplay та співачка Даффі, кожного з яких занесено до короткого списку в чотирьох категоріях. Coldplay одержав визнання за альбом Viva La Vida, що розійшовся кількамільйонним накладом. Даффі здобула торік славу завдяки бестселерові – альбому Rockferry. Ще троє виконавців одержали номінації у трьох категоріях: це співачка Адель та групи Scouting for Girls та Elbow.

Володарів двох призів уже визначено. Група Pet Shop Boys одержить престижну нагороду за визначний внесок у музику. А нова команда Florence and the Machine матиме відзнаку критиків.

Переможців у більшості категорій обере журі із тисячі суддів, включно з музичними критиками, журналістами та радіо-презентерами. Церемонія вручення відбудеться у Лондоні 18 лютого.

(Лондон – Прага – Київ)

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG