Доступність посилання

ТОП новини
14 Грудень 2018, Київ 18:40

Київрада розгляне зниження цін на проїзд у лютому


Питання про зниження вартості проїзду в міському пасажирському транспорті депутати Київради планують розглянути в лютому, коли затверджуватимуть бюджет столиці на цей рік.

Про це повiдомив секретар Київради Олесь Довгий.

«Будь-яке зменшення тарифiв означає автоматичну компенсацiю з бюджету, тому приймати окремо, визначатися з тарифною полiтикою на цей рiк без прив'язки до бюджетної статтi видаткiв на компенсацiю було б, як мiнiмум, обманом», – заявив він.

«Тому на погоджувальнiй радi ми обговорили, i всi без винятку керiвники фракцiй домовилися, що питання про тарифну полiтику на поточний рiк, зокрема, транспортну тарифну полiтику, буде розглянуто в комплексi з бюджетом, i зниження цiни на той чи iнший вид послуг буде прив'язано й вiдразу зафiксовано в бюджетi», – додав Довгий.

За його словами, презентацiя бюджету Києва вiдбудеться 12 лютого, а остаточне ухвалення – 26 лютого.

Раніше на засіданні Антимонопольного комітету мер Києва заявив про намір знизити тарифи на проїзд у громадському транспорті на 30-50 копійок до 1,5-1,7 гривень/поїздка.

Леонід Черновецький припускав, що зниження тарифів можливе з 23 січня після розгляду цього питання на сесії Київради 22 січня.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG