Доступність посилання

ТОП новини

Ющенко доручив Генпрокуратурі забезпечити електрикою стратегічні об’єкти


Президент Віктор Ющенко доручив Генеральному прокурору Олександрові Медведьку забезпечити відновлення електроенергії на стратегічних об'єктах Збройних сил.

Про це глава держави сказав під час наради з проблем припинення енергопостачання на різних об'єктах Збройних сил.

«Прошу до кінця дня на цих об'єктах забезпечити відновлення електроенергії...», – зазначив Віктор Ющенко.

Зі свого боку, Медведько заявив, що він особисто розпорядився перевірити припинення енергопостачання.

Генпрокурор також повідомив, що, за його дорученням, відновили електроенергію на двох об'єктах у Чернігівській області.

Міністр оборони Юрій Єхануров сьогодні заявив про припинення енергопостачання на 72 об’єктів ЗСУ, із них 8 – стратегічно важливих.

За його словами, це серйозне порушення постанови Кабінету Міністрів і ці об'єкти заборонено відключати.

У Криму від електропостачання відключають об’єкти флоту України

Низка військових частин Військово-морських Сил України, розташованих на території Автономної Республіки Крим, вже кілька днів залишається без електропостачання. Про це повідомляє флотська телерадіокомпанія «Бриз» у Севастополі.

Майже тиждень без електроенергії перебуває окремий морський інженерний батальйон у Бахчисараї. Там не працює їдальня, котельня і службові приміщення, вийшли з ладу деякі електроприлади.

За даними квартирно-експлуатаційної частини (КЕЧ), електроенергія військовій частині була відключена за несплату боргу в розмірі 22 тисячі гривень. Від КЕЧ на ім’я директора «Крименерго» було направлено гарантійного листа про сплату заборгованості у лютому, оскільки зазначені бюджетні кошти надійдуть лише наступного місяця. Водночас, як зазначає телерадіокомпанія «Бриз», відповіді військові моряки досі не отримали.

Електроживлення позбавлені також частини Центру берегової оборони, зокрема, розташовані в селищі Перевальному Сімферопольського району.

Крім того, як повідомили в штабі Південної військово-морської бази ВМС України, з наступного понеділка очікується знеструмлення військових частин і цього військового об’єкту.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG