Доступність посилання

ТОП новини

Ющенко скасував розпорядження мера Києва щодо тарифів ЖКГ


Президент Вiктор Ющенко скасував два розпорядження мiського голови Києва Леонiда Черновецького вiд 25 грудня минулого року про пiдвищення тарифiв на житлово-комунальні послуги для юридичних осіб.

Вiдповiдний указ пiдписаний 3 лютого, повiдомляється на офiцiйному сайтi глави держави.

В указі йдеться, що такі рішення вкотре порушують порядок формування тарифів на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії й послуги з централізованого опалення, гарячої води, затверджений Кабінетом Міністрів.

Президент також наголошує, що розпорядження видане головою Київської мiської державної адмiнiстрацiї з перевищенням повноважень щодо встановлення цін на житлово-комунальнi послуги.

Черновецький видав ці розпорядження на заміну попередніх, раніше скасованих Президентом, згідно з якими тарифи на комунальні послуги мали підвищитися з 1 грудня минулого року спочатку майже до 10 разів, а потім до 9 разів.

Згідно з новими розпорядженнями (від 25 грудня), підвищення тарифів мало відбуватися диференційовано для трьох груп споживачів.

До першої групи, як і раніше, мали входити творчі спілки, заклади спецхарчування (дитячі кухні), дитсадки, школи, бібліотеки, громадські благодійні організації, підприємства ритуальних послуг, музеї, хлібозаводи, окремі комунальні підприємства, але виключено зі списку фітнес-клуби; до другої групи – бюджетні організації, до третьої – інші споживачі – юридичні особи.
XS
SM
MD
LG