Доступність посилання

ТОП новини
22 січня 2021, Київ 00:28

Ющенко скасував розпорядження мера Києва щодо тарифів ЖКГ


Президент Вiктор Ющенко скасував два розпорядження мiського голови Києва Леонiда Черновецького вiд 25 грудня минулого року про пiдвищення тарифiв на житлово-комунальні послуги для юридичних осіб.

Вiдповiдний указ пiдписаний 3 лютого, повiдомляється на офiцiйному сайтi глави держави.

В указі йдеться, що такі рішення вкотре порушують порядок формування тарифів на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії й послуги з централізованого опалення, гарячої води, затверджений Кабінетом Міністрів.

Президент також наголошує, що розпорядження видане головою Київської мiської державної адмiнiстрацiї з перевищенням повноважень щодо встановлення цін на житлово-комунальнi послуги.

Черновецький видав ці розпорядження на заміну попередніх, раніше скасованих Президентом, згідно з якими тарифи на комунальні послуги мали підвищитися з 1 грудня минулого року спочатку майже до 10 разів, а потім до 9 разів.

Згідно з новими розпорядженнями (від 25 грудня), підвищення тарифів мало відбуватися диференційовано для трьох груп споживачів.

До першої групи, як і раніше, мали входити творчі спілки, заклади спецхарчування (дитячі кухні), дитсадки, школи, бібліотеки, громадські благодійні організації, підприємства ритуальних послуг, музеї, хлібозаводи, окремі комунальні підприємства, але виключено зі списку фітнес-клуби; до другої групи – бюджетні організації, до третьої – інші споживачі – юридичні особи.

Recommended

XS
SM
MD
LG