Доступність посилання

ТОП новини

Регіонали очікують, що комуністи проголосують за відставку уряду


Партія регіонів розраховує на те, що Компартія проголосує завтра в парламенті за проект постанови про відповідальність Кабінету Міністрів, що передбачає висловлення недовіри уряду.

Про це заявив перший заступник голови ПР Олександр Єфремов.

«Ми розраховуємо на голоси своєї фракції, ми розраховуємо на те, що проголосують комуністи, ми розраховуємо на голоси найбільш розумної частини депутатського корпусу», – сказав він.

За словами Єфремова, таке голосування продемонструє, чи дійсно КПУ є самостійною партією, чи це «філія» фракції Блоку Юлії Тимошенко.

Водночас член фракції КПУ Леонід Грач заявляє, що комуністи мають підтримати відставку уряду. Проте остаточне рішення, за його словами, буде ухвалюватись на засіданні президії партії.

«Ми будемо обговорювати цю проблему і вирішимо: або партію гробимо до кінця, не проголосувавши за відставку Тимошенко і, нічого не пояснивши людям, не відмиємо свою честь і гідність, або потрібно все ж таки переступити через обіцянки і проголосувати за відставку», – сказав він.

Грач також повідомив, що до фракції Компартії не надходили пропозиції щодо обрання першим віце-спікером комуніста Адама Мартинюка в обмін на підтримку при голосуванні за недовіру уряду.

Сьогодні прем'єр Юлія Тимошенко заявила, що в парламенті не набереться достатньої кількості голосів для відставки Кабміну.

Верховна Рада на завтрашньому засіданні планує розглянути соціально-економічну ситуацію в Україні й дії органів влади з подолання кризи. За словами спікера Володимира Литвина, результатом заслуховування такої інформації може бути висловлення недовіри уряду.

XS
SM
MD
LG